قوانین و شرایط موبومی

img
img
img
img
shape
shape

قوانین و شرایط موبومی

    نکات ضروری و مهم

    
    ۱. بلافاصله پس از تکمیل فرم ثبت نام ، ثبت نام انجام می‌گردد.
    ۲. متقاضیانی که تمایل دارند از فرصت درامدی موبومی بهره‌مند گردند جهت شروع فعالیت موظفند پس از ثبت نام اقدام به تکمیل مشخصات فردی و ارسال تصویر کارت ملی خود نمایند.
    به دلیل آنکه دریافت درآمد به صورت پیش‌فرض در ابتدا و پس از ثبت نام اولیه برای انجام فعالیت غیر فعال می‌باشد بدیهی است پس از ارسال و تأیید مدارک ، دریافت درآمد فعال خواهد شد.


    
    قوانین عضویت و ثبت نام در "موبومی"

    
    - حداقل سن متقاضی برای فعالیت در موبومی 18 سال تمام می باشد.
    - ثبت نام متقاضی فقط از طریق مراجعه به سایت رسمی موبومی و یا روبات هوشمند موبومی امکان پذیر است.
    - مشخصات اولیه که در فرم ثبت نام ثبت می گردد می بایست مطابق با اطلاعات دقیق شناسنامه ای وی باشد.
    نکته: عواقب ناشی از اعلام اطلاعات غلط شخصی و بانکی متقاضی به عهده خود او بوده و موبومی هیچگونه مسئولیتی از این بابت بر عهده نخواهد داشت.
    متقاضی می بایست پس از ثبت نام اقدام به تکمیل مشخصات فردی و ارسال تصویر کارت ملی خود نمایند.
    نکته: موبومی پس از بررسی های لازم و واجد شرایط بودن شخص متقاضی و بر اساس دستورالعمل های مصوب می تواند درخواست متقاضی را رد یا قبول نماید.
    - متقاضی زمانی به عنوان عضو رسمی موبومی محسوب می شود که مشخصات فردی و مدارک آن توسط موبومی تائید شود.
    نکته: متقاضی نیز پس ازتائید می تواند خود را عضو موبومی بداند. بدیهی است که تا قبل از این تائیدیه هرگونه درخواست پاداش ممکن نمی باشد می باشد.

    

    قوانین فعالیت " موبومی"

    
    - موبومی هیچ تعهدی نسبت به فراهم نمودن ملزومات اداری و ابزار و ادوات آموزشی و .... برای اعضا را ندارد.
    - اعضا می بایست قبل از شروع به فعالیت آموزش های لازم را ببینند و همچنین اطلاعات خود را در خصوص موبومی به روز کنند .
    -اعضا می بایست نسبت به نحوه فعالیت موبومی تسلط کامل داشته و از کلیه قوانین و دستورالعمل آگاه باشند.
    - توافق نامه بین اعضا و موبومی صرفا جنبه همکاری دارد، بدیهی است این قرارداد از شمول قانون کار و بیمه خارج است.
    - اعضا می بایست همواره در جریان آخرین اخبار و اطلاعات موبومی و نیز سایر اطلاعات ضروری و خط مشی ها و یا مقررات عمومی و محصولات و آموزش های موبومی و همه مواردیکه ممکن است بر فعالیت افراد تاثیر گذار باشد از طریق سایت موبومی و کانال اطلاع رسانی موبومی ، قرار گیرند.
    - اعضا می بایست در حفظ اسرار محرمانه بکوشند و همچنین در جهت حفظ اطلاعات که ممکن است برای فعالیت تجاری دیگران مضر باشد کوشا باشند.
    - اعضا موظف هستند که اطلاعات درست را در مورد آموزش، معرفی و .... را از سایت رسمی موبومی استخراج و دقیقا مطابق آن عمل نمایند.
    -آموزش و اطلاع رسانی هر موردی مجزا از اطلاعات درج شده در سایت موبومی به هیچ عنوان مجاز نیست و دفتر کار اینترنتی فرد بدون اخطار حذف خواهد شد. بدیهی است با توجه به این موضوع، موبومی مسئولیت هیچ اتفاقی در این زمینه را نخواهد پذیرفت و کلیه تبعات قضایی و انتظامی ناشی از انجام این عمل بر عهده شخص خاطی است و موبومی با گرفتن تعهد کتبی از وی، از خود رفع مسئولیت خواهد کرد.
    - عضو ثبت نام شده ، کارمند موبومی نیست. لذا نمیتواند ادعایی مبنی بر مخارج، بیمه اجباری ، بیمه بیکاری حقوق ثابت پاداش یا عیدی و سنوات از موبومی بکند.
    - اعضا هیچ وکالتی از طرف موبومی ندارند. یعنی نمی توانند در رابطه با مذاکرات و عقد قرارداد ها خود را نماینده ی موبومی اعلام نمایند. در صورت نیاز به انجام اموری از این دست ، می بایست از قبل مراتب را به مسئولین موبومی گزارش دهند تا در صورت صلاحدید و لزوم، در آن موردخاص برایشان مجوزرسمی صادر شود.
    - عضو موبومی حق ندارد هیچ گونه قراردادی را از طرف موبومی با هر شخص حقوقی و یا حقیقی امضاء نماید.
    - عضو موبومی حق ندارد نسبت به دایر کردن نمایندگی بدون داشتن مدرک قانونی از موبومی اقدام نماید.
    - هیچ شخص حقیقی نمی تواند با عنوان نام مستعار در موبومی فعالیت نماید.
    - استفاده از عناوین مستعار ، غیر حقیقی ، ناقص ونیز ذکر هر گونه شرح فعالیت برای موبومی، به جز مواردی که درسایت ذکر شده است ممنوع است.
    - موبومی هیچ مسئولیتی در قبال ادعاهای واهی اعضا ندارد و حق اقامه دعوی نسبت به ادعاهای مطروحه را برای خود محفوظ می داند.

    - در موبومی به دلیل اینکه فروش مستقیم صورت می گیرد ، لذا هیچ مبلغی قابل عودت نمی باشد و عضو در صورت پرداخت ، حق درخواست عودت و اعتراضی نسبت به این مورد را ندارد.

    - در موبومی به دلیل اینکه در بخش های مالی ، واحد مالی نظیر تومان درج شده است ، لذا هیچ مبلغی قابل عودت نمی باشد و عضو در صورت اشتباه در پرداخت ، حق درخواست عودت و اعتراضی نسبت به این مورد را ندارد.
    - مسئولیت مطالب و اطلاعات موجود در سایت رسمی موبومی به عهده موبومی بوده و چنانچه مشاوری از مطالب فوق به طرز نادرستی استفاده نماید و یا مطالب غیر واقعی و آموزش غلط باعث ضرر و زیان شخص دیگری گردد آن مشاور مسئولیت جبران خسارت وارده را می بایست به عهده بگیرد.
    -در صورت لزوم به استفاده از تبلیغات محیطی و رسانه ای، اعضا می بایست قبل از هر اقدامی درخواست کتبی خود را برای موبومی ارسال و موبومی نیز پس از بررسی و هماهنگی با کمیته نظارت موافقت یا عدم موافقت خود را به مشاور اعلام می نماید، بدیهی است هرگونه از این نوع تبلیغات بدون مجوز کتبی موبومی ممنوع می باشد.
    -اعضا مجاز به مصاحبه رادیویی، تلویزیونی، روزنامه و مجله و برگزاری همایش عمومی بدون مجوز کتبی موبومی نیستند.
    - اخذ وجه نقد یا هر نوع مال غیر نقدی توسط هریک از اعضا جهت معرفی موبومی به اشخاص به منظور قرار گرفتن در بخش خاصی از موبومی، ممنوع می باشد و تخلف از این ماده، تخلف از قوانین و مقررات به شمار آمده و منجر به حکم تعلیق یا لغو فوری عضویت شخص متخلف می شود.
    -موبومی پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح حق هرگونه تغییر در قیمت خدمات، نوع و برند آن را دارد و مشاور و اعضا در این مورد حق اعتراضی ندارند.
    

 

    انصراف، حذف و انتقال دفتر کار اینترنتی

     
    - فرد میتوانید در هر زمان عضویت خود را در موبومی لغو نماید و درخواست حذف دفتر کار اینترنتی و کد کاربری خود را نماید.
    - ثبت یک دفتر کار اینترنتی به نام دو یا چند نفر به عنوان شریک یا هر عنوان دیگری به هیچ عنوان امکان پذیر نبوده و موبومی هیچ گونه مسئولیتی در مورد عواقب این کار را نمی پذیرد. بدیهی است موبومی فقط شخصی را که مشخصات وی در دفتر کار اینترنتی ثبت شده را به رسمیت می شناسد.
    تبصره: انتقال دفتر کاری اینترنتی به اقوام نسبی درجه اول شامل (فرزند، پدر، مادر، خواهر، برادر) و یا همسر با لحاظ ملزومات قانونی مجاز است. متقاضیان این انتقال می بایست درخواست رسمی و کتبی خود را به موبومی ارائه نمایند و پس از موافقت موبومی، دفتر کاری اینترنتی منتقل خواهد گردید.
    تبصره: موبومی انتقال دفتر کاری اینترنتی  و منافع حاصل از آن را به وارث تا زمانی که وی گواهی فوت شخص متوفی را به همراه فرم درخواست عضویت جدید که تکمیل شده برای آن ارسال نکند، به رسمیت نمی شناسد و نمی پذیرد.
    تبصره: پس از دریافت گواهی فوت و فرم ثبت نام توسط موبومی، وارث می تواند دفتر کاری اینترنتی شخص سابق و کلیه منافع منتج از آن را دریافت کند و وی متعهد به رعایت شرایط قرارداد و قوانین و مقررات بوده و موظف به انجام وظایف عضو سابق است. در صورتی که شخص وارثی در زمان حیات خویش تعیین نکند، عضویت به محض فوت وی لغو می شود.
    

 

    پاداش ها

    
    - هر فرد می بایست جهت واریز وجه پاداش شماره حساب بانکی با نام خودش به موبومی ارائه نماید.
    نکته: لازم به ذکر است کلیه تراکنش های مالی موبومی با مشاوران از طریق بانک انجام می شود.
 

 

    قوانین مربوط به خدمات

    
    اعضا موظف هستند حین خرید خدمات موبومی مشخصات و سایر اطلاعات را بطور کامل مشاهده نمایند.و پس از خرید حق اعتراضی نخواهند داشت.

    

    تضمین خسارت

    
    عضو موبومی می پذیرد موبومی یا دفاتر وابسته و کارکنان و نمایندگان آن را در برابر کلیه دیون و بدهیها، مخارج قانونی، صدمات، زیانها، هزینه ها و سایر مخارج مرتبط با ادعاها یا دعاوی مطرح شده علیه موبومی که ناشی از هرگونه موارد نقض مقررات توسط همکار تجاری نسبت به مفاد و شرایط مندرج در این متن می باشد یا هرگونه خسارت که حاصل استفاده نادرست از این وبسایت می باشد، رفع خسارت نموده و نسبت به پرداخت هزینه های احتمالی خسارت اقدام نماید.
    

 

    انحلال

    
    در صورتی که یک یا چند فقره از مفاد و شرایط تعیین شده در این قرارداد توسط مراجع ذیصلاح قانونی از اعتبار ساقط شود، در این صورت تنها مفاد یا شروطی که ملغی شده از درجه اعتبار ساقط خواهد بود، و در این حال باقی مفاد و شرایط قبلی به قوت خود باقی مانده و از حیث اعتبار و اثر، دارای اعتبار کامل خواهند بود و این امر سبب می گردد مفاد و شرایط معتبر، لازم الاجرا و الزامی بمانند.
    عضو موبومی موظف است ضمن مطالعه این قوانین و مقررات، از مقررات و شرایط عمومی موبومی آگاه گردد . پس از آغاز فعالیت ، هیچ ادعا و مطالبه ای که ناشی از جهل به قوانین باشد، برای موبومی قابل پذیرش نمی باشد.
    * درصورت عدم رعایت هریک از قوانین و مقررات و سایر الزامات مربوطه، تصمیمات قانونی موبومی با توجه به نوع و دفعات تکرار آن از سوی عضو موبومی، به شرح ذیل اعمال می گردد:
    الف) اخطار کتبی مرتبه اول که از طریق دفتر کاری عضو موبومی به وی ابلاغ می شود.
    ب) اخطار کتبی مرتبه دوم به صورت ارسال پستی با اخذ تعهد از عضو موبومی و تعلیق فعالیت به مدت ۱ ماه
    ج) حذف دائم و مسدود نمودن شناسه کاربری وی.
    تبصره: موبومی مجاز است در برخورد با برخی تخلفات که در این مقررات معین گردیده بدون رعایت مفاد بندهای (الف) و (ب) نسبت به لغو عضویت و حذف وی اقدام نماید. در این خصوص موبومی ضمن ابلاغ دلایل امر به فرد خاطی ، این مورد را اجرایی می نماید.

بالا